събота, 22 септември 2012 г.

ГРАФИК за м.Май в ОБЕДИНЕНИ АРТ ШКОЛИ Т.А.Й.М.С.



СЕДМИЧEН
Т.А.Й.М.С.
ГРАФИК

/НЕ СА ОТБЕЛЯЗАНИ ИНДИВИДУАЛНИТЕ УРОЦИ по:
СВАТБЕН ТАНЦ, ПОДГОТОВКА ЗА ВУЗ-ове,
МУЗИКАЛНИ ИНСТУМЕНТИ, ВИДОВЕ ПЕЕНЕ,
МАГИЯ, ШАХМАТ, БОКС и др./
Предварително записване за всички групи:
087 8366 504 ; 088 5459 355 ; 089 7312 460
ПОНЕДЕЛНИК

10:30 PILATES /Зала АСТРА/
11:30 Уроци по ПИАНО /Зала МУЗИКА/
12:30 Уроци по ПEEНE /Зала МУЗИКА/
14:00 Уроци по ПИАНО /Зала МУЗИКА/
14:00 AРТ УЧИЛИЩЕ /ЦЕНТРАЛА/
15:00 AРТ УЧИЛИЩЕ /ЦЕНТРАЛА/
16:00 AРТ УЧИЛИЩЕ /ЦЕНТРАЛА/
17:00 AРТ УЧИЛИЩЕ /ЦЕНТРАЛА/
18:00 TAE - BO /Балетна зала/
18:00 MTV dance /Зала АСТРА/
18:00 XS KIDs - BALLET /ЦЕНТРАЛА/
18:00 СТРЕЧ-АЕРОБИКA /Малка зала/ 
18:30 САЛСА /начинаещи /Зала ЛЮЛИН/
19:00 DANCE FITNESS /Зала АЛИА/
19:00 САЛСА /Малка зала/
19:10 PILATES FUSION /Балетна зала/
19:30 MTV dance /Зала АСТРА/
19:30 ЗУМБА / САЛСА /Зала ЛЮЛИН/
19:30 НАРОДНИ ТАНЦИ /Голяма зала/
20:00 SALSA On2 /Зала АЛИА/
20:10 ОРИЕНТ. ТАНЦИ /Балетна зала/
20:30 НАРОДНИ ТАНЦИ /Зала ЛЮЛИН/
20:30 НАРОДНИ ТАНЦИ /Голяма зала/

ВТОРНИК

17:00 БАЛЕТ за ДЕЦА /Балетна зала/
18:00 БАЛЕТ за ДЕЦА /Балетна зала/
18:30 АЕРО-ФИТ с Дани /Голяма зала/
18:30 ZUMBA /Зала АСТРА/
18:30 САЛСА /Зала ЛЮЛИН/
19:00 НАРОДНИ ТАНЦИ /Зала СЕРДИКА/
19:30 ZUMBA /Голяма зала/
19:30 НАРОДНИ ТАНЦИ /Зала ЛЮЛИН/
19:30 ЙОГA с Евгений /Зала АЛИА/
20:30 САЛСА L.A. /Зала ЛЮЛИН/

СРЯДА

9:30 ПИЛАТЕС /Балетна зала/
10:00 ЙОГА /Зала ЛЮЛИН/
10:00 Дихателна гимнастика /Голяма зала/
10:30 PILATES /Зала АСТРА/
12:30 ZUMBA /Голяма зала/
14:00 AРТ УЧИЛИЩЕ /ЦЕНТРАЛА/
15:00 AРТ УЧИЛИЩЕ /ЦЕНТРАЛА/
16:00 AРТ УЧИЛИЩЕ /ЦЕНТРАЛА/
17:00 AРТ УЧИЛИЩЕ /ЦЕНТРАЛА/
17:45 БАЛЕТ за ДЕЦА /Балетна зала/
18:00 MTV dance /Зала АСТРА/
18:00 XS KIDs - НАРОДНИ /ЦЕНТРАЛА/
18:15 БОКС /Голяма зала/
18:30 БАЛЕТ за ДЕЦА /Балетна зала/
18:30 СПЕЦИАЛЕН УРОК /Зала ЛЮЛИН/
18:30 STRETCHING /Голяма зала/
19:00 САЛСА /Малка зала/
19:30 TAE - BO /Балетна зала/
19:30 НАРОДНИ ТАНЦИ /Голяма зала/
19:30 MTV dance /Зала АСТРА/
19:30 САЛСА “CUBAN” /Зала ЛЮЛИН/
20:30 НАРОДНИ ТАНЦИ /Голяма зала/
21:00 ТАNGО ARGENTINA /Зала ЛЮЛИН/

ЧЕТВЪРТЪК


17:00 БАЛЕТ за ДЕЦА /Балетна зала/
17:30 AFRO Sug FITNESS /Голяма зала/
18:30 АЕРОБИКA /Голяма зала/
18:30 ZUMBA /Зала АСТРА/
18:30 САЛСА - начинаещи /Зала ЛЮЛИН/
19:00 САЛСА /Малка зала/
19:00 НАРОДНИ ТАНЦИ /Зала СЕРДИКА/
19:00 ОРИЕНТ. ТАНЦИ /Балетна зала/
19:30 ZUMBA /Голяма зала/
19:30 ЙОГА с Евгений /Зала АЛИА/
19:30 НАРОДНИ ТАНЦИ /Зала ЛЮЛИН/
20:00 ОРИЕНТ. ТАНЦИ /Балетна зала/
20:30 САЛСА L.A. /Зала ЛЮЛИН/

ПЕТЪК

9:00 Dance YOGA /Балетна зала/
10:00 ЙОГА /Зала ЛЮЛИН/
10:00 Дихателна гимнастика /Голяма зала/
12:30 ZUMBA /Голяма зала/
14:00 AРТ УЧИЛИЩЕ /ЦЕНТРАЛА/
15:00 AРТ УЧИЛИЩЕ /ЦЕНТРАЛА/
16:00 AРТ УЧИЛИЩЕ /ЦЕНТРАЛА/
17:00 AРТ УЧИЛИЩЕ /ЦЕНТРАЛА/
17:45 БАЛЕТ за ДЕЦА /Балетна зала/
18:00 MTV dance /Зала АСТРА/
18:00 XS KIDs - ЛАТИНО /ЦЕНТРАЛА/
18:30 БАЛЕТ за ДЕЦА /Балетна зала/
18:30 САЛСА /Зала ЛЮЛИН/
19:00 САЛСА /Малка зала/
19:00 CАPOEIRA-AERОBIC /Голяма зала/
19:30 MTV dance /Зала АСТРА/
19:30 ЗУМБА / САЛСА /Зала ЛЮЛИН/
19:30 TAE - BO /Балетна зала/
20:00 НАРОДНИ ТАНЦИ /Голяма зала/
20:30 НАРОДНИ ТАНЦИ /Зала ЛЮЛИН/

СЪБОТА

10:00 ЙОГА с Евгений Зерков /Голяма зала/
11:00 ХАТА ЙОГА /Балетна зала/
12:30 ZUMBA /Голяма зала/
13:30 АКТЬОРСКО МАЙСТОРСТВО
14:30 АКТЬОРСКО МАЙСТОРСТВО
15:30 АКТЬОРСКО МАЙСТОРСТВО
16:30 АКТЬОРСКО МАЙСТОРСТВО

/За възрастни и младежи/
13:00 ОРИЕНТ. ТАНЦИ /Балетна зала/
13:00 БОКС /Вътрешен ДВОР/
15:00 Belly Dance Stretching /Балетна зала/
16:00 TАЕ - BO /Балетна зала/
17:00 ТАЙ  ЧИ /Голяма зала/
17:00 БАЛЕТ за ДЕЦА /Балетна зала/
19:00 SOcial DAnce PARTY +
КОМПЛЕКС XS Aerobic & Dance Studio

НЕДЕЛЯ

9:30 ПИЛАТЕС /Балетна зала/
10:00 Contemporary /Голяма зала/
10:00 ПИЛАТЕС 45+ /Малка зала/
10:30 НАРОДНИ ТАНЦИ /Балетна зала/
12:00 НАРОДНИ ТАНЦИ /Балетна зала/
16:00 КЛАС. БАЛЕТ над 14г /Балетна зала/
16:00 TANGO ARGENTINA /Зала ЛЮЛИН/
19:00 ИНДИЙСКИ ТАНЦИ /Голяма зала/